Králičí

19. března 2012 v 8:55 | Marcel
Pořád jsme nevědli, jak je to s našimi králíky - jestli opravdu máme páreček, nebo dva samce. My to nebyli schopni poznat a když jsme je dali k sobě, nechovali se příliš klasicky - tedy že by samec skočil na samici, což prý je normální. Ivča tedy naložila oba do přepravky a jela se zeptat chovatele do vedlejší vsi. Vrátila se s tím, že je to pár a navíc je samice prý buď pěkně vyžraná, nebo březí... Taky jsme se dozvěděli, že samice si samce nemusí pustit k tělu a že se dokonce může uspokojovat sama. To se pozná podle toho, že má samice teplé uši...
No a ráno přišla Ivča s tím, že máme mláďátka! Nevěřil jsem, nic jsem tam neviděl, ale ve chvíli, kdy jsem dozadu do králíkárna sáhl rukou, ucítil jsem hebké teplo. Zatím tedy nic nevidíme, ale jsou tam... Budeme získávat nové zkušenosti s mylými králíčky. Snad mne zatím mine přístavba králíkárny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mamča mamča | 22. března 2012 v 11:10 | Reagovat

Aleale, co nepovídáš, vlastně píšeš :-) :-),tak máte konečně první statkářský přírůstek - pidikrálíčky - vzpomínáš na naše před xlety:Bob a Bobek? Tak ať se jim dařííí!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama